Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Koppelmaa Toidufestival

20. juuli kell 16:00 - 23:00

Kohal tippkokad Michel Lambermon (Holland), Pablo Alejandro Vasquez (Columbia), Khanh Nguyen (Vietnam), Rudolfs Steinberg (Läti), Angelica Udeküll, Ants Uustalu, Allar Oeselg, Marko Kaldmaa, Hanno Kuul ja paljud teised.

Pilet Piletilevist koos kontserdiga: 15€ | perele 30€ (alla 12a lapsed tasuta)

Tallinnast vaid üürikese autosõidu kaugusel asub keset kaunist loodust ning rahu ja vaikust mõnus Endla Talu, kus kallitele külalistele pakutakse vahva peopaiga renti, konverentsisaali renti, majutusteenust ning ruumika sauna kasutamise võimalust. Endla talu üks suurimaid eeliseid on asjaolu, et privaatne ja rahulik koht asub Tallinna piirist vaid 14 km kaugusel, kus peod või üritused mööduvad vaid Sinu seltskonnaga ning kutsumata külalisteta. Rentida on võimalik nii peamaja, saunamaja või puhkemaja. Suurepärane koht sünnipäeva, pulma või konverentsi korraldamiseks Harjumaal.

Endla talu on valminud 2008. aasta suvel ning hoonete ehitusel on kasutatud vaid kvaliteetseid ja loodussõbralikke ehitusmaterjale. Maja katus on ehtsast roost, mis on korjatud Muhumaa randadest. Talu ehitusel on proovitud võimalikult täpselt jäljendada ehtsat eestimaist taluhoonet, et lisada Sinu koosviibimistele ajalooline ja põnev lisamõõded

Detailid

Kuupäev:
20. juuli
Kellaaeg:
16:00 - 23:00

Toimumiskoht

Endla Talu
Koppelmaa Saue vald 76410 Eesti + Google Map
View Toimumiskoht Website
Loading...