Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • This event has passed.

Koppelmaa Toidufestival

15. juuli 2023 kell 13:00 - 18:00

7.00€ – 10.00€

Kohal Eesti tippkokad Angelica Udeküll, Emmanuel Wille, Allar Oeselg, Dmitri Haljukov, Juhan Heinsalu, Ants Uustalu, Hanno Kuul, SmartFOOD ja Butterfly alkoholivabad kokteilid ning Eesti üks parimaid sommeljeesid Hannes Aedla. Muusikat mängib DJ ROMILY.

Tallinnast vaid üürikese autosõidu kaugusel asub keset kaunist loodust ning rahu ja vaikust mõnus Endla Talu, kus kallitele külalistele pakutakse vahva peopaiga renti, konverentsisaali renti, majutusteenust ning ruumika sauna kasutamise võimalust. Endla talu üks suurimaid eeliseid on asjaolu, et privaatne ja rahulik koht asub Tallinna piirist vaid 14 km kaugusel, kus peod või üritused mööduvad vaid Sinu seltskonnaga ning kutsumata külalisteta. Rentida on võimalik nii peamaja, saunamaja või puhkemaja. Suurepärane koht sünnipäeva, pulma või konverentsi korraldamiseks Harjumaal.

Endla talu on valminud 2008. aasta suvel ning hoonete ehitusel on kasutatud vaid kvaliteetseid ja loodussõbralikke ehitusmaterjale. Maja katus on ehtsast roost, mis on korjatud Muhumaa randadest. Talu ehitusel on proovitud võimalikult täpselt jäljendada ehtsat eestimaist taluhoonet, et lisada Sinu koosviibimistele ajalooline ja põnev lisamõõded

Detailid

Kuupäev:
15. juuli 2023
Kellaaeg:
13:00 - 18:00
Maksumus:
7.00€ – 10.00€

Toimumiskoht

Endla Talu
Koppelmaa Saue vald 76410 Eesti + Google Map
View Toimumiskoht Website

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available
Loading...